Haberler

Haberler

Emsal Doğan

Ünlülerin danışmanı sosyal medya fenomeni televizyona transfer oldu

Sosyal medyanın fenomen ismi, ünlülerin güzellik uzmanı Emsal Doğan, ekranlarda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Show TV’de yayınlanan Hayat Güzeldir programına haftada bir konuk olacak Doğan, yaz boyunca izleyenlere pratik tüyolar verecek.

Türk kadınlarının en sevdiği isimlerden olan, Nükhet Duru, Elif Karlı, Emel Yıldırım, Gülşah Saraçoğlu, Yeşim Salkım, Linet, Günel, Nil Karataş, Yeliz Yeşilmen gibi ünlü isimlerin müdavimi olduğu

devamı

Alzheimer Vakfı Etkinliğine Emsal Doğan Destek Verdi

Tüm geliri Alzheimer Vakfı'na bağışlanan "Bütün Anneler Melektir" sloganı ile yola çıkan Bahar Karnavalı Alışveriş Şenliği, Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşti.

Ünlülerin Güzellik Merkezi olan Emsal Doğan'ın standı, başta Banu Alkan, Emel Yıldırım ve Ece Gürsel olmak üzere ziyaretçilerden ve cemiyet hayatının önemli isimlerinden büyük ilgi gördü. Şenlik vesilesiyle hayranlarıyla ve takipçileri ile bir araya gelen doğan, gün boyunca s

devamı

Baharın renkleri tırnaklarda

Kıyafet modası gibi tırnak modası da mevsimlere göre değişiklik gösteriyor. Mart ayının gelmesiyle birlikte doğanın enerjisi tırnaklara taşınıyor.

Bahar modası hakkında ipuçları veren Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, tırnak piercing süslemelerinin, moda haftalarında kullanılan rengârenk frenchlerin ve bloklamaların bu senenin trendi olduğunu söylüyor.

KIM KARDASHIAN YAPTIYSA…

Bahar aylarında

devamı

Yüzünüzün çerçevesi kaşlar

Kalın kaşların moda olması ile birlikte, seyrek kaşlı kadınlar istedikleri görüntüyü yakalamakta güçlük çekiyor. Makyaj malzemelerinde çözüm bulamayan kadınların imdadına mikroblading uygulaması yetişiyor.

Kaş şekli kadının güzelliğini, yüz ifadesini ve güçlü bakışlarını etkileyen önemli detaylardan biri. Kaşı olmayan ya da oldukça seyrek kaşı olan ve makyaj malzemeleri ile istediği görüntüyü sağlayamayan kadınların en çok tercih ettiği yö

devamı
1 2 3 4